Domofony, wideodomofony

Projektujemy. Montujemy. Serwisujemy

 

Systemy domofonowe, wideodomofonowe

Oferujemy domofony i wideodomofony jedno oraz wieloabonamentowe, systemy cyfrowe oraz rozwiązania IP. Montowane przez nas systemy domofonowe mogą obsługiwać jedno lub wiele wejść, umożliwiają odbiór połączeń między innymi na urządzeniach mobilnych. Tego typu rozwiązania to nie tylko wygoda i ułatwienie przy wpuszczaniu gości, to również bezpieczeństwo. Systemy wideodomofonowe mogą być wyposażone w moduły pamięci, które rejestrują zdjęcie wchodzących osób oraz w proste systemy kontroli dostępu umożliwiające wejście za pomocą kodu lub karty dostępu.

Opcji jest wiele :) naszym klientom zapewniamy pomoc w wyborze odpowieniedo systemu.

Wszytkie elementy używane przez DGSystem do montażu domofonów oraz wideodomofonów posiadają wymagane certyfikaty, poświadczające m.in. najwyższą jakość oraz sprawność. Najczęściej montowane przez nas systemy to rozwiązania takich marek jak Hikvision, Commax czy też BPT. 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij