Jak działamy

Może to slogan :) ale pracujemy tak by każdy klient był zadowolony z naszych usług. By współpraca była satytsfakcjonująca a projekt przebiegał bez "niespodzianek". Dokładnie analizujemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Na postawie otrzymanych informacji oraz bardzo często wizyty w miejscu wdrożenia - przygotowujemy ofertę. Po akceptacji oferty, ustaleniu terminów itp. przystępujemy do realizacji powierzonych nam zadań. Instalowane przez nas rozwiązania (systemy) po montażu zawsze przechodzą testy powdrożeniowe. Klient otrzymuje od nas sprawdzony system gotowy do pracy.

Montujemy & Serwisujemy
również instalacje już istniejące


Jako właściciel DGsystem dokładam wszelkich starań by współpraca z naszą firmą przebiegała "tak jak należy". Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w pracach przy instalacjach niskonapięciowych. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Konsultacje
Konsultacje
Projektowanie
Projektowanie
Instalacja
Instalacja
Serwis
Serwis

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij