Telewizja przemysłowa monitoring

Projektujemy. Montujemy. Serwisujemy

Na terenie całej Aglomeracji Warszawskiej oferujemy usługi projektowania, montażu oraz konserwacji systemów analogowych telewizji przmysłowej CCTV oraz nowocześniejszych rozwiązań cyfrowych opartych o kamery IP. Wszytkie elementy używane przez DGSystem do montażu systemów telewizji przemysłowej oraz monitoringu IP posiadają wymagane certyfikaty, poświadczające m.in. najwyższą jakość oraz sprawność zastosowanych materiałów i urządzeń. Wszelkie instalacje wykonywane przez DGsystem są poprzedzone konsultacjami z klientem końcowym co do wymagań obiektu oraz zastosowanych rozwiązań technologicznych.

Najczęściej montowane przez nas kamery to produkty takich marek jak Hikvision, Dahua Technology czy też BCS. Pracujemy oczywiście również z innymi "markami". 

 

Systemy telewizji przemysłowej CCTV

CCTV Closed Circuit Television - czyli telewizja w układzie zamkniętym. Jest to system telewizji analogowej bardzo popularny aczkolwiek powoli ustępujący miejsca rozwiązaniom cyfrowym, które oferują między innymi lepszą jakość rejestrowanego obrazu. 

Telewizja przemysłowa na obiekcie może składać się z kilku kamer, może to być również rozwiązanie bardziej złożone np. wyposażone w kilka rejestratorów, kamery szybkoobrotowe, kamery do odczytu tablic rejestracyjnych, twarzy czy też danych z kas fiskalnych. 

Telewizja monitoring IP

Najnowsze rozwiązania technologiczne umożliwiają budowię cyfrowych systemów monitoringu również telewizji przemysłowej z wykorzystaniem, cyfrowych kamer IP oraz sieci komputerowych jako nośnika do przesyłania obrazu i dżwięku. W taki sposób możemy np. budować rozproszone systemy monitoringu tzn. rozwiązania gdzie kamery IP znajdują się w różnych lokalizacjach. Przy instalacji monitoringu opartego o kamery IP często możemy wykorzystać okablowanie sieci komputerowej znajdującej się w obiekcie co pozwala obniżyć koszty.   

Kamery IP posiadają dużo większą rozdzielczość niż kamery analogowe co czyni je bardziej przydatnymi w miejscu gdzie wymagamy większej szczegółowości, łatwiejszy jest również dostęp do podglądu z takich kamer (wystarczy dostęp do internetu, smartfon lub laptop...) Są to rozwiązania bardzo popularne nie tylko przy montażu kamer przemysłowych ale równie często wybieranym przez osobny indywidualne np. przy instalacji monitoringu w domu jednorodzimmym, mieszkaniu itp. 

  

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij